0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • 0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Noteikumi

  Preču pasūtīšana, rēķina saņemšana un apmaksa:

  Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%. Cenā nav iekļautas piegādes izmaksas.

  Nosacījumi pirkumiem, kurus veic juridiskas personas.
  Balstoties uz to, ka preces tiek izmantotas profesionāliem nolūkiem un to nolietojums paaugstinās, precēm tiek piemērots 5% uzcenojums, 1 gada garantija un apmaksa tikai ar pārskaitījumu. Norādītās preču cenas ir spēkā līdz brīdim, kamēr ir pieejama prece. Par preces pieejamību Jūs informēs veikala pārstāvis, pēc pasūtījuma saņemšanas. Pēc pasūtījuma veikšanas www.homeoutlet.lv personāls, ar Jums sazināsies, izveidojot rēķinu ar visiem maksājuma veikšanai nepieciešamajiem rekvizītiem Jūsu pasūtījumam, un nosūtīs to uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Preces piegāde tiek veikta pēc pilnas pirkuma summas saņemšanas uzņēmuma bankas kontā.

  Rēķina apmaksa fiziskām personām:

  • bankas pārskaitījums (interneta banka) - veicot pirkuma apmaksu ar naudas pārskaitījumu, preces pasūtītāja un maksātāja datiem jāsakrīt, maksājuma uzdevuma piezīmēs jābūt norādītam apmaksājamā rēķina numuram.

  Atteikuma tiesības

  Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē www.homeoutlet.lv darbinieki, tālruņa numurs: +371 22005584, e-pasta adrese: info@homeoutlet.lv par lēmumu atteikties no šā līguma. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām. Atteikumu tiesību gadījumā prece ir jānogādā www.homeoutlet.lv birojā, darba dienās no plkst. 10:00 - 18:00, jāuzraksta iesniegums par atteikuma iemeslu, un mēs to izskatīsim 10 darba dienu laikā. Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa. Jums preces jānodod www.homeoutlet.lv birojā, Rīgā, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Lūdzu ņemt vērā, ka www.homeoutlet.lv nepieņems preces, kas sūtītas pa pastu, tā kā pieņemšanas brīdī nav iespējams abām pusēm klātesot fiksēt iespējamos preces vizuālos bojājumus, kā arī komplektācijas saturu. Nosūtot preces uz biroju, izmantojot kurjerpastu, Jūs piekrītat www.homeoutlet.lv vienpusēji konstatētajam preces vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi. Turpmākās pretenzijas par to, ka tas, Jūsuprāt, neatbilst tam, kā nosūtījāt, tiks uzskatītas par nepamatotām, tāpēc rekomendējam preces nodot klātienē. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

  Interneta veikalā www.homeoutlet.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar www.homeoutlet.lv pa tālruni +371 22005584 vai e-pastā info@homeoutlet.lv, lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.

  Saņem atlaižu kodus katru nedēļu