0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • 0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Garantija

  www.homeoutlet.lv veikalā pirktām precēm tiek dota ražotāja/izplatītāja garantija, kuras ilgums ir no 1 līdz 5 gadiem. Garantijas nosacījumi katrai precei ir noteikti individuāli. 

  Garantija ir spēkā, ja precei tiek uzrādīts garantijas talons un/vai pirkuma apliecinošs dokuments (garantijas talons ar čeku, pavadzīme). Atsevišķi ražotāji preču komplektāciju nenodrošina ar garantijas talonu, tāpēc kā garantijas dokuments tiek uzskatīts pirkuma apliecinošs dokuments un mūsu izsniegts garantijas talons. Informācija par ražotāja garantijas termiņu konkrētajai precei ir meklējama preces aprakstā vai ir iespējams pajautāt www.homeoutlet.lv pārdevējam. 

  Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece tika izmantota tikai paredzētājos apstākļos un tikai mājsaimniecībā. Juridiskām personām, kas nav patērētājs, tiek nodrošināts tikai ražotāja noteiktais garantijas termiņš. Garantija tiek nodrošināta autorizētos servisa centros. Servisa centru atrašanās vietas ir atrodamas katra ražotāja oficiālajā mājas lapā. Taču, ja Jums rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, ar prieku Jums palīdzēsim.

  Saņem atlaižu kodus katru nedēļu